Sleep Timer

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.9 MB
  • Sürüm 1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici CARECON GmbH
En sevdiğiniz melodiyle uykuya dalmanızı sağlayan Sleep Timer uygulaması en iyi uyku zamanlayıcınızdır.

Stereo veya televizyondaki bir uyku zamanlayıcısı gibi çalışan Sleep Timer uygulaması dilediğiniz müzikle uyumanıza olanak tanır. Geri sayım özelliği ile sevdiğiniz müziği uyurken dinleyebilir, belirlediğiniz saatte sesin otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uykuya dalmadan önce geri sayım zamanlayıcısını ayarlamak!

Favori müzik dosyalarınızı kullanabileceğiniz Sleep Timer uygulaması Google Play Müzik, TuneIn Radyo, Spotify, YouTube ve çok daha fazlası ile çalışmaktadır. En sevdiğiniz oynatıcıyı kullanabileceğiniz uygulamada uykuya dalarken müzik dinleyebilir, uyku zamanlamanıza göre belirli zaman aralıklarında sesi otomatik olarak azaltabilir ve ardından müziği kapatabilirsiniz.

Sezgisel ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde süre ayarlanması yapabileceğiniz bu uygulamada standart zamanlayıcılar arasında da tek dokunuşla geçiş yapabilirsiniz. Pilinizin boşalmasını da önleyen Sleep Timer uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, keyifli bir uyku geçirebilirsiniz.

Uykuya dalmakta zorlandığınız zamanlarda ise zamanlayıcı süresini uzatmanız için cihazınızı sallamanız yeterli olacaktır. Cihazınızı açmak zorunda kalmayacağınız bu işlemi yapmak çok basit! Sizde tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız Sleep Timer uygulamasını hemen şimdi kullanmaya başlayın!

 

 

 

Sleep Timer indir